• اهواز كيانپارس بين خيابان يك و ميهن غربي . مجتمع چمران طبقه ١ واحد ١
  • 061-33378444
  • [email protected]

زمان سفر به سریالانکا

سریلانکا

شاید باران‌های موسمی اثری در کم‌رنگ کردن شوق شما نداشته باشند.با این‌ حال توجه داشته باشید بسته به فصلی که برای سفر در نظر گرفته‌اید، تجربه‌ی متفاوتی از سریلانکا خواهید داشت. برای مثال، اگر دوست دارید از «قله‌ی آدم» (Adam’s Peak) دیدن کنید،باید در ماه‌های زیارتی به سریلانکا بروید.این دوره از ماه دسامبر تا ماه مه (اوایل آذر تا اوایل خرداد) را در بر می‌گیرد. گردشگران در سریلانکا می‌توانند با تورهای گردشگری از اهواز  به اعماق زیبائی های سریلانکا سفر کنند.

سریلانکا

سریلانکا دارای جاذبه های توریستی زیادی می باشد که گردشگران را از سرتاسر جهان به خود جذب میکند از جمله این موارد 1- سواحل زیبا و طبیعت همیشه سبز سریلانکا  2- پارکهای جنگلی و حیات وحش 3- آثار باستانی و تماشای مراسم و فستیوال های خاص و ویژه.

در عین حال سریلانکا زیست گاه فیل آسیایی است و به دلیل تقدس فیل در نزد بودایی ها  در بعضی معابد این حیوانات زیبا را نگه داری می کنند زمانی که فیل ها را برای غذا دادن می برند می توان از نزدیک فیل آسیایی را دید در عین حال می توان با شیشه شیر به بچه فیل ها شیر داد که برای اینکار  باید از قبل در ورودی این محل فیش تهیه کرد.

سریلانکا