• اهواز كيانپارس بين خيابان يك و ميهن غربي . مجتمع چمران طبقه ١ واحد ١
  • 061-33378444
  • [email protected]

کی بریم ژنو؟

شهر بین المللی ژنو  دومین شهر پرجمعیت سوییس و از گران قیمت ترین شهرهای اروپا به حساب می آید.نزدیکی ژنو به مرز فرانسه باعث شده است که حال هوای آنجا کم از شهر های فرانسه ندارد.

ژنو

در این شهر جاذبه های زیادی برای لذت بردن وجود دارد. ارتفاع های زیبایی برای کوه پیمایی و دریاچه هایی برای شنا از سری جذابیت های ژنو است. این شهر از گران ترین و لوکس ترین شهرهای سوئیس می باشد.بهترین زمان سفر به شهر ژنو فصل تابستان است.در این فصل باد ملایم همراه با وزش باد نسیمی است.تابستان های این شهر هوای آفتابی دارد در برخی واقع ممکن است  باران ببارد.در این فصل گردشگران زیادی به این شهر می آیندو به همین  دلیل بسیار شلوغ است.این فصل برای استفاده از تورهای کروز در دریاچه ی ژنو بسیار مناسب خواهد بود.

ژنو

از دیدنی های شهر ژنو فواره ی جت دو  است. ارتفاع آن به 145متر می رسد. این بنا جزو یکی از نمادهای شهر ژنو می باشد  بسیارهم معروف است. پمپ آبی پر قدرت در هر ثانیه پانصد لیتر آب را به ارتفاع 145متری می فرستد. اگر مایل باشید این فواره ی زیبا را از نمای چشمگیری تماشا کنید بهتر است به استخرهای پاکی بروید. این مکان برای کسانی که در شهر زندگی می کنند بسیار جذاب خواهد بود و برای لذت بردن از شنا و سونا و نوشیدن قهوه به این مکان می آیند. این دریاچه دقیقا درمکانی  قرار گرفته است که آب آن به درون رود  رن می ریزد.این فواره از تمام قسمت های شهر و حتی از آسمان هم می توان آن را دید.