• اهواز كيانپارس بين خيابان يك و ميهن غربي . مجتمع چمران طبقه ١ واحد ١
  • 061-33378444
  • [email protected]

5 مقصد مناسب برای سفرهای پاییزی

پاییز به خاطر زیبایی و تنوع رنگ پادشاه تمام فصول محسوب میشود.بیشتر گردشگران حرفه ای این فصل را بخاطر زیبایی و مناسب بودن آب و هوا انتخاب میکنند.در این فصل میتوانید مقاصد خاص با قیمت مناسب از اهواز انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تک ستاره همراه شوید.

دبی، امارات متحده عربی

پاییز

دبی،شهری است که هیجان‌انگیزترین دیدنی‌های جهان را در خود گنجانده و تبدیل به قطب‌ پرطرفدار گردشگری در دنیا شده است. دبی شهر باورنکردنی‌های خارق‌العاده است که به محض ورود به آن می‌توانید تمام این باورنکردنی‌ها را نظاره‌گر باشید.

دبی از بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین بازارها و مراکز خرید خاورمیانه برخوردار می باشد و به بهشتی برای عاشقان خرید تبدیل شده است. توصیه می‌کنیم که در فصل‌پاییز حتما به این شهر پرزرق و برق خاورمیانه ای سفر کنید، در این فصل هوای دبی نسبتا خنک‌تر است.

هند

پاییز

یکی از ارزان ترین کشورهای شاد دنیا،هند است.هند یکی از توریستی ترین کشورهای دنیا است.زیبایی رنگ ها و تنوع مناظر و اماکن دیدنی در این کشور باعث جذب توریست و گردشگران زیادی شده است.فرهنگ کهن و پربار هند از سری ویژگی های این کشور است.بهترین فصل سفر به این کشور پر از رنگ و جنب و جوش اکتبر ونوامبر می باشد.

مالزی

پاییز

این کشور واقع در جنوب شرق آسیا می باشد.این کشور فرهنگ و تاریخ مدرن و لوکس،طبیعت بکر و تفریحات ساحلی و دریایی را یکجا با هم دارد.با هر سلیقه و علاقه ای که باشید می توانید سفری لذت بخش به این کشور جذاب داشته باشید.بهترین زمان سفر به این کشور اواخر سپتامبر تا دسامبر می باشد.در این برهه از زمان علاوه بر لذت بردن از آب و هوا می توانید به دلیل خلوت تر و آرامتر بودن اماکن دیدنی و گردشگری از تفریحات این کشور لذت ببرید.

تایلند

پاییز

این مقصد بسیار ارزان و پرطرفدار آسیایی دارای جاذبه های دیدنی و تفریحات زیادی است.سفر به تایلند میتواند برای هرکسی جذاب و خوشایند باشد.در این کشور گشت و گذار بسیار راحت انجام می شود. شما میتوانید پیاده به راه بیوفتید و از بسیاری مکان ها بازدید کنید.بهترین زمان سفر به این کشور پاییز است.

اندونزی

پاییز

کشور سراسر شگفتی ای که بیش از 17 هزار جزیره را در میان آب های اقیانوس هند و آرام در خود جای داده است.اقیانوس آبی و نقره گون این کشور همچون جواهری پر از نقش و نگار است که گردشگردان بسیاری را هر ساله مجذوب عجایب و شگفتی های خود می کند.بهترین زمان سفر به این کشورر خیال انگیز در ماه های پاییز است.