• اهواز كيانپارس بين خيابان يك و ميهن غربي . مجتمع چمران طبقه ١ واحد ١
  • 061-33378444
  • [email protected]

مرحبا سرویس

مرحبا سرویس :

سرویس مرحبا ( Marhaba Service ) خدماتی از جمله: خدمات استقبال از مسافر در فرودگاه مقصد ، همراهی و بدرقه مسافر در فرودگاههای امارات و بحرین ارایه می دهد.
خدمات استقبال از مسافر در فرودگاه مقصد این سرویس در سه پکیج الیت ، طلایی ، نقره ای ، برنزی و خانواده ارائه میشود.

مرحبا سرویس برنزی:

در این سرویس شما بعد از پیاده شدن در فرودگاه دبی ، قبل از ورود  به صف بررسی  ویزا و پاسپورت به یکی از دفاتر مرحبا سرویس مراجعه میکنید . یکی از خدمه این شرکت شما را از مراحل اداری بررسی ویزا و پاسپورت بدون نیاز به ایستادن در صف  به صورت فست ترک Fast Track_ رد میکنند. با پرداخت مبلغی اضافه، میتوانید گرفتن چمدان ها و تحویل آن را نیز به این شرکت محول کنید.

مرحبا سرویس نقره ای :

در پکیج نقره ای سرویس مرحبا ، به محض ورود به ترمینال یکی از خدمه شرکت در انتظار شما خواهد بود و شما را به صورت فست ترک (Fast Track) و بدون احتیاج به ایستادن در صف، از مراحل اداری فرودگاه دبی رد کرده و همینطور چمدان های شما را جمع آوری و به شما تحویل میدهند. در صورت نیاز به ویلچر، قادرید از خدمه استقبال کننده از شما، آن را درخواست کنید.

مرحبا سرویس طلایی :

پکیج طلایی سرویس مرحبا تمام خدمت پکیج نقره ای را شامل میشود. به علاوه ی اینکه، با خرید پکیج طلایی سرویس مرحبا، شما در پرواز خروجی خود از دبی میتوانید از لانژ (سالن ) مخصوص میهمانان ویژه مرحبا استفاده کنید. در این لانژ انواع غذا های بین المللی، اینترنت وای فای و سینما موجود می باشد. همینطور در پرواز خروجی، ماشین های برقی درون فرودگاه در خدمت شما خواهند بود تا شما را به گیت مربوطه برسانند.

پکیج الیت سرویس مرحبا :

در پکیج الیت سرویس مرحبا، با شما مانند افراد سیاسی بلندپایه وVIP رفتار میشود. به محض ورود به دبی، خدمه شرکت شما را از میان مسافران جدا کرده و به لانژ مخصوص پرواز های ورودی میبرند.
شما میتوانید در سالن مسافران ویژه سرویس مرحبا با خیال راحت استراحت کنید و از پذیرایی ویژه آن لذت  کافی ببرید. خدمه شرکت تمام کارهای مورد نیاز ورود شما از جمله مراحل اداری بررسی ویزا و پاسپورت، جمع آوری چمدان ها و بقیه کارها را برای شما انجام میدهند. بعد از استراحت شما به سالن ترنسفر منتقل میشوید و توسط ماشین های ویژه شرکت به هتل خود منتقل میشود. میتوانید منتظر چمدان هایتان نمانید و سریع فرودگاه را به مقصد هتل اقامتتان ترک کنید. خدمه ی شرکت چمدان های شما را در هتل به شما تحویل خواهند داد. این خدمات هنگام پرواز خروجی شما از دبی هم در اختیار شما قرار میگیرد.

سرویس های قابل خرید در پکیج ها :

سرویس ترنسفر:

با خرید این سرویس میتوانید از ترنسفر فرودگاه به هتل با اتومبیل های لاکچری مرحبا بهرمند شوید. هر اتومبیل حداکثر ۳ نفر همراه با ۳ چمدان با اندازه متوسط را تقبل می کند.