• اهواز كيانپارس بين خيابان يك و ميهن غربي . مجتمع چمران طبقه ١ واحد ١
  • 061-33378444
  • [email protected]

استانبول یا قسطنطنیه بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه

شهر قدیم، بخش اروپایی، دریاها، مراکز دیدنی، معماری بی‌نظیر، مراکز خرید فراوان و غیره همگی از استانبول یک شهر توریستی تمام عیار ساخته‌اند.

با تورهای رستاک در استانبول شما هیچ وقت غریبه نیستید ،شهر و فضای آن حس خوبی به شما می دهد ،هر انچه از گرمی یکشهر انتظار دارید تا حد خوبی این شهر به شما هدیه می دهد . انتظارات یک گردشگر را براورده می سازد از مکانها و جاذبه های دیدنی گرفته تا خورد و خوراک و تفریح همه را یکجا دارد و در طول این چند سال بسیار تلاش کرده تا این موقعیت ممتاز را در بین کشور های منطقه و شهر های مشابه حفظ نماید.

istanbul

استانبول به ترکی استانبولی( İstanbul) یا قسطنطنیه بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره  آسیا و اروپا را ازیکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.

این کلان شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنین از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

istanbul_restaurant

استانبول شهری پوشیده شده با فرهنگ و تاریخ غنی است که ترکیب آن‌ها چیزهای هیجان انگیز زیادی را برای مسافران از  سراسر جهان فراهم می‌آورد. این شهر در طول دوران نوسنگی تاسیس شده است. امروزه استانبول شهر مدرنی است که میراث تاریخی آن مانند مساجد، قصر سلطنتی و کلیساهای بزرگ و بازار باستانی سالم باقی مانده است. بزرگترین شهرترکیه بین شرق و غرب قرار گرفته رایحه‌ای ای از دسیسه و فریبندگی است را به تمام بازدید کنندگان ارائه می دهد.

istanbul_buyukada

سواحلی در کنار تنگه بسفر و دریای مرمر که زیبایی خیره کننده و اعجاب انگیزی دارند. یکی از مناطق قرار گرفته در کنار آب، اسکدار است. 

شهریور و مهر در ابتدای پاییز، اردیبهشت و خرداد در بهار بهترین زمان سفر به استانبول است. در این ماه‌ها دمای هوا در حدود ۱۶ تا ۲۴ درجه سانتیگراد است.

Istanbul_bosphorus