• اهواز كيانپارس بين خيابان يك و ميهن غربي . مجتمع چمران طبقه ١ واحد ١
  • 061-33378444
  • [email protected]

جاذبه های سیدنی

شهر سیدنی واقع بر کرانه های شرقی استرالیا و در سواحل اقیانوس آرام قرار دارد.این شهر در عین حال هم دارای سواحل آرام بخش و هم کلانشهری بین المللی و مدرن است.سیدنی برای هر سلیقه ای پیشنهادی دارد.شما میتوانید در ساحل بوندی موج سواری کنید ،در مناطق شلوغی چون موزه راکس به دنبال کشفیات باشید و یا در تالار اپرای ملی نمایش تماشا کنید.

سیدنی محبوب ترین و پرطرفدارترین مقصد استرالیاست.این شهر علاوه بر هزاران ساحل و رستوران ها و بارهای درجه ی 1،جاذبه های زیادی برای دیدن دارد.افراد به دنبال هیجان می توانند در فعالیت های پر جنب و جوش مثل صعود به پل بندرگاه سیدنی شرکت کنند.

افرادی که به دنبال گذراندن یک روز آرام و بی سر و صدا هستند می توانند روز خود را در کنار ساحل مانلی یا کوجه سپری کنند و یا به بازدید از باغ گیاه شناسی سلطنتی بپردازند.

در سیدنی،فستیوال ها و رویداد های مختلف و متنوعی از جمله مجسمه سازی در کنار دریا،فستیوال بادها و بازار شبانه نودل اجرا می شود.اگر از تماشای مسابقات و فستیوال ها و همچنین موزه ها و سواحل آرام لذت میبرید،سیدنی بهترین گزینه برای تجربه ی یک سفر فوق العاده  است.

آب و هوای سیدنی

بهترین زمان سفر به سیدنی،در ماه های مارس تا می (10 اسفند تا خرداد)و سپتامبر تا نوامبر(10 شهریور تا 9آذر) است.این تاریخ ها چیزی مابین فصل خلوت گردشگری سیدنی است در ان زمان ها آب و هوا معتدل و جمعیت گردشگران به نسبت کمتر است.در فصل بهار و پاییز قیمت بلیط های هواپیما مرقون به صرفه تر از سایر فصل هاست.

موقعیت استرالیا در نیم کره ی جنوبی باعث شده آب و هوای گرم و فصل گردشگری سیدنی در ماه های دسامبر تا فوریه (10اذر تا 9 اسفند)یعنی فصل زمستان آمریکا قرار دارد.فصل خلوت گردشگری سیدنی،در زمستان است و مطابق با تابستان آمریکا در ماه می آغاز می شود و تا آگوست ادامه پیدا می کند.

بهترین زمان سفر به سیدنی بر اساس فصول

فصل بهار: ماه های سپتامبر تا نوامبر (10شهریور تا 9 آذر)

در فصل بهار ، قبل از شروع فصل گردشگری سیدنی،تقریبا می توانید شهر را در حالتی خلوت از حضور گردشگران،به راحتی بگردید.تقریبا در استرالیا آب و هوای گرم غالب است و بهار با میانگین  دمای 10 تا 21 درجه  می باشد.

فصل تابستان:ماه های دسامبر تا فوریه (10 آذر تا9 اسفند)

فصل تابستان در استرالیا مصادف با زمستان نیم کره ی شمالی و فصل گردشگری است.افزایش دما تا 21 درجه خواهد بود.مسافران در طول این ماه ها برای استفاده و لذت از اب و هوای گرم،به شهر هجوم می آورند.به علت حجم ورودی گردشگران،قیمت بلیط های هواپیما و هتل ها افزایش می یابند و تابستان را تبدیل به زمان سفری گران قیمت می کنند.

فصل پاییز:ماه مارس تا می (10 اسفند تا 10 خرداد)

این فصل کوتاه ترین فصل سیدنی است.بهترین زمان سفر برای مسافران و گردشگران همین فصل است.در این فصل دما رفته رفته با نزدیک شدن به زمستان سرد تر میشود.اگر در پاییز به سیدنی سفر کردید به علت افت ناگهانی هوا حتما یک ژاکت یا کت سبک همراه داشته باشید.

فصل زمستان:ماه های ژوئن تا آگوست(11تا 9شهریور)

ماه های ژوئن تا آگوست،فصل زمستانی سیدنی هستند.علی رغم دمای پایین(با محدوده 4/4تا15/6سانتی گراد) زمستان ها در سیدنی در مقایسه با بیشتر بخش های آمریکا،آب و هوایی معتدل تر دارد.

فصل زمستان،فصل خلوت گردشگری سیدنی،میزبان ارزانترین قیمت های هتل ها است(به خصوص در ماه ژوئن) مطمئن باشید گشت و گذار با لباس گرم در زمستان سیدنی ارزش صرفه جویی و سفر رفتن  را دارد.